HAKKIMIZDA

KÖY OTOMOTİV

Hakkımızda

Renault ile Dacia otomotiv markalarının yetkili servis ve yetkili satıcısı olan
KÖY OTOMOTİV İHC. LTD.ŞTİ.
ORDU Merkez, ORDU Fatsa ve GİRESUN Merkez’de hizmet vermektedir.

18 Yıldır Emin Adımlarla İlerliyoruz
1 Ocak 1990’daki Yılmaz Karataş ile kuruluş sürekli en iyi hizmet felsefesiyle hareket eden bir kurum olarak hareket etmeyi kendine ilke edindi. Bugün geldiğimiz noktada Ordu – Giresun ve Fatsa ‘da varolan plazalarımızla Renault markasının Karadeniz ‘de en etkin bayi olarak hizmetlerine devam etmektedir.

İlk olarak Fatsa ‘da Köy Otomotiv olarak hizmetine başlayan, Ordu ‘da otomotiv sektörünün gelişmesinde önemli rol oynayan Köy Otomotiv, bugün Ordu Cumhuriyet Mahallesinde 3.500 m² alana kurulu Renault Plaza’da satışla birlikte, yetkili servis ve yedek parça hizmetlerini sunmaya başlamıştır. Renault ‘un geniş ürün yelpazesi ile değişik kitlelere ulaşmayı hedefleyen Köy Otomotiv, binek ve ticari araç satışı ile tam anlamıyla müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Köy Otomotiv, otomobil mekanik ve kaporta servisi, hafif ticari araç mekanik servisi, boyahane ve kaporta alanlarıyla birlikte nitelikli elemanları ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Renault Köy Otomotiv Servisi, mekanik bakım, onarım, boya ve kaporta hizmeti veren, bölgenin en kapasiteli servislerinden biridir. Teknolojik gelişmelere ayak uydurmada hep bir adım önde olmayı ilke edinen Köy Otomotiv, ücretsiz interaktif servis hizmeti (bilgisayarlı muayene) ile müşterilerine hizmetin en iyisini sunmaktadır. Servislerimizde Ekzost emisyon ,araç yıkama ve kuaför hizmetlerini de vermekteyiz.

Bölgedeki en yüksek kapasiteli Yedek Parça deposuna sahip Köy Otomotiv vermiş olduğu hizmetlerle de Türkiye’nin ve bölgenin sayılı Renault Bayileri arasında yer almaktadır. Köy Otomotiv Yedek Parça departmanının temel amacı, müşterilerinin parça ihtiyaçlarının %90’ını anında karşılamaktır. Günümüz teknolojisinin sağladığı imkanlardan faydalanarak, en iyi hizmetleri vermeyi kendisine hedef edinen Köy Otomotiv, bilgisayar destekli %100 lokasyonu ve eğitimli personeli ile hizmetlerine devam etmektedir.